Handzeep lots of love 500ml - wit/roze | Zusss

Artikel 51 van 67
€ 10,99 (inclusief btw)
Specificatie Omschrijving
Afmetingen: 500 ml
Kleur: Wit/roze
Voorraad 6 stuks
Overzicht

Deze heerlijke handzeep komt uit de nieuwe cadeau collectie van het merk Zusss. Deze zeep ruikt heerlijk fris en is verzorgend voor je huid. Om de fles zit een gestreept etiket met in het midden de mooie tekst 'lots of love'. Super leuk te combineren met de andere verzorgingsproducten van Zusss en zo een pakketje samen te stellen. Of gewoon om te zorgen dat je eigen badkamer er tiptop uit ziet!

 

Duurzaamheid:
Alle Zusss verzorgingsproducten zijn dierproefvrij tot stand gekomen. Dit wil zeggen dat er geen producten en ingrediënten op dieren zijn getest.

Zusss is basic, stoer, uniek en een tikkeltje eigenwijs.

 

Loft 8 Home Interior:
✔ Unieke, persoonlijke woonwinkel
✔ Steeds vernieuwend assortiment
✔ CBW-erkend

© 2014 - 2026 Loft 8 Home Interior | bijzondere woonwinkel met uitstraling | sitemap | rss | bestelling herroepen | webwinkel beginnen - powered by Mijnwebwinkel